Základní škola generála Františka Fajtla DFC

Žákovská knížka

Jak získat přihlašovací jméno a heslo

Pokud potřebujete získat či obnovit zapomenuté přihlašovací jméno a heslo do žákovské knížky přes Internet (Bakalářů), v obou případech klikněte na zapomenuté heslo.

zapomenuté heslo

K vytvoření přihlašovacího jména a hesla je nutné, aby škola měla v evidenci Vaší aktuální e-mailovou adresu.
Pokud Vám program napíše, že zadaný mail nebyl v databázi školy nalezen:

skolapostupujte dle odstavce níže „Jak aktualizovat kontaktní emailovou adresu“.

Jak aktualizovat kontaktní emailovou adresu

Kontaktní e-mailovou adresu aktualizuje výhradně třídní učitel. Pokud potřebujete oznámit svojí aktuální e-mailovou adresu, učiňte tak prostřednictvím následujícího formuláře (formulář naleznete zde). Formulář vytiskněte, vyplněný a podepsaný předejte v papírové podobě třídnímu učiteli. Jakmile třídní učitel zaeviduje vaší aktuální e-mailovou adresu, budete ji moci použít k vytvoření nového či obnově zapomenutého hesla viz odstavec „Jak získat nové či obnovit zapomenuté heslo“.

Pokud vyplněný formulář pošlete e-mailem, nebude jej z důvodu ochrany osobních informací možné přijmout.
Vyplněný a podepsaný formulář posílejte vždy v papírové podobě.

Mléko do škol

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Svatý Pavel z Noly zaplavuje štoly.

Další