Družinové kroužky 2022/2023

Vážení rodiče,
každý čtvrtek budou probíhat v družině kroužky pod vedením našich vychovatelů v čase od 14:00 – 15:00. Zahájení bude 6. 10. 2022.
Zvolte si jeden kroužek, který odpovídá věku a zájmu Vašeho dítěte.
Anketa probíhá od 26. – 28. 9.

V případě, že dítě nepřihlásíte, přiřadíme jej podle volných míst.
Kapacita kroužku je omezena na 29 žáků. Po stisknutí ikony uložit, nebudete mít možnost svoji volbu změnit.

Přehled družinových kroužků:

Čtenářský klub s Petrou

Věková skupina: 1. - 2. třída

Má vaše dítě rádo pohádkové příběhy? Budeme si číst, povídat a tvořit na téma Večerníčky.

Bystré hlavičky s Naďou

Věková skupina: 2. - 4. třída

Luštihrátky, vědomostní kvízy, sudoku, křížovky, sirkové hlavolamy, lodě, spojovačky a jiné hry pro zábavu a poučení

Hry s Lenkou

Věková skupina: 2. - 3. třídy

Děti se seznámí s pravidly a strategiemi společenských, deskových i karetních her. Při hrách se děti naučí trpělivosti, soustředění, spolupráce, respektování pravidel her, ale také umění prohrávat.

Tvořihrátky s Janou

Věková skupina: 3. - 4. třída

tradiční i netradiční tvoření z různých materiálů jako jsou papír, korálky, látky nebo přírodniny.

Sportovní aktivity s Míšou

Věková skupina: 1. - 4. třídy

různorodé, zábavné, pohybové hry, nejen na protažení, opičí dráhy, kruhové cvičení

Hudební hrátky s Kamčou

Věková skupina: 2. - 4. třída

pohybové hry, tanečky, hra na různé nástroje i předměty zábavné kvízy, výtvarné tvoření a relaxační uvolnění – to vše spojené s hudbou…a samozřejmě zpííívááánííí.

Sportovky s Davidem

Věková skupina: 1. - 4. třída

zábavné a pestré pohybové aktivity zahrnující míčové hry, týmové hry, koordinační cvičení a atletické či gymnastické prvky. Pozornost je věnována kooperaci a týmové spolupráci.

Sociální dovednosti s Petrem

Věková skupina: 3.-4. třída

Chcete aby vaše děti získaly sociální dovednosti a orientovaly se v každodenním životě? / Nácvik scénky, podpora sebevědomí, asertivity/

Zpívání s pohybem s Ivou

Věková skupina: 1. třídy

• zpěv, tanec, rytmus, používáme rytmické hudební nástroje / ozvučná dřívka, triangl, tamburína, rumba koule, bubínek../

Postup přihlášení na družinový krožek:

Přihlásíte se do Bakalářů, kliknete na ANKETU a poté na VYPLŇOVÁNÍ ANKET.

Naskočí Vám odkaz na Kroužky – družina. Po pravé straně klikněte na ikonku tužky (Upravit).

Vyberete kroužek a dáte ULOŽIT. Po stisknutí ikony ULOŽIT, nebudete mít možnost svou volbu změnit.

Datum vložení: 25. 9. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2022 17:16

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.